חדשות

בשבוע האחרון של שנת 2015 הגיע ד"ר סנודגרס מארה"ב לבצע סדרת ניתוחים למספר מטופלים.

לאחר ביקורו של הרב פירר בקוריאה שהתקיים בהזמנתם האישית ובמהלכו ביקר במרכזים הרפואיים הגדולים ואף נפגש עם ראשי מערכת הבריאות שם, הגיע ד"ר קים לביקור גומלין בישראל כשבמהלכו הגיע למשרדי האגודה למפגש אישי עם הרב פירר.
המפגש היה פורה ושני הצדדים למדו רבות זה מניסיונו של השני.
כששב ד"ר קים לארצו, הוא שלח מכתב קצר שתוכנו מביע את התרשמותו האישית:

רופאים מכל קצוות תבל אינם מוותרים על ביקור במשרדי האגודה בעת שהותם בישראל

עלון פסח 2016
בתאריך 2016.03.23

בפרוס חג הפסח – חג החרות, נישא תפילה וברכה מלב אוהב שתזכו להיות תמיד רק בצד של הנותנים ויחד עם כל בית ישראל תזכו לחוג את חג הפסח כהלכתו בחירות אמתית בגאולה השלימה.
בברכת חג פסח כשר ושמח

בשבוע האחרון של שנת 2015 הגיע ד"ר סנודגרס מארה"ב לבצע סדרת ניתוחים למספר מטופלים.

 

שר העבודה והרווחה ח"כ חיים כץ וראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט בביקור באגודה. אחת ממטרות הביקור נועדה להציג בפני השר וראש העיר את הפעילות הגדולה הנעשית באגודה ובעיקר את האגפים הקשורים ישירות למשרד העבודה והרווחה וביניהם: פעילות "בית לחיים", מרכז השיקום והבריכה ההידרותרפית ומרכז בכושר והבריאות.

השר וראש העיר הביעו את התפעלותם מכמות הנעזרים בשרותים הרבים ומאיכות השרות המוענקת לחולים חינם וללא כל תמורה

פסק זמן
בתאריך 2015.06.30

גם למתנדבי מחלקת השאלת הציוד הרפואי – שיקומי של האגודה שבניהולו של מר משה חזן וסגנו הרב ישי לוינשטיין, מגיע פסק זמן.

הרב עובדיה איסקוב, שליח חב"ד בחבל דגסטן שברוסיה שנורה ונפצע קשה, נחת בחמישי 25/7/13 בשעה 1:30 לאחר חצות בישראל - ואושפז במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. לפי בית החולים, מצבו קשה ועדיין נשקפת סכנה לחייו.

תעשיית הכסף של מרוצי הסוסים, הציבה אתגר למגדליהם ולאנשי המדע שגויסו במטרה "לסחוט" את מרבית הפוטנציאל שיאפשר לסוס המתמודד במרוץ הסוסים את הביצועים הטובים יותר. החיפוש אחר דרכים לשפר את טווחי התנועה, לחזק את השרירים ולמקסם את יציבות הסוס היה הממריץ לייצור הליכון חשמלי הפועל בתוך המים.

במסגרת חגיגות סיום 'שבוע הקניינים הבינלאומי', התקיימה הרמת כוסית לחג הפסח בבורסת היהלומים הישראלית, אשר במהלכה הוענקה חברות כבוד ליו"ר אגודת "עזרה למרפא", הרב אלימלך פירר, כאות הוקרה על מפעלו.

טקס הנחת אבן הפינה למרכז עזרה למרפא בשדרות, התקיים ברחבה שע"י אולם הספורט המרכזי שבעיר שדרות. בהשתתפות יו"ר האגודה הרב אלימלך פירר, ראש העיר מר דוד בוסקילה, השר דוד דיכטר, סגן שר הבריאות הרב ליצמן, היועץ המשפטי לממשלה מר וינשטיין, יו"ר חוג ידידי עזרה למרפא מר יגאל אהובי, נכבדים, תורמים ואישי ציבור. 

הרב אלימלך פירר. איש חסידות בעלז שמעולם לא למד רפואה באופן רשמי ושהמציא תחום רפואי חדש. 

בעת שהרב שלום שניצלר יצא לשליחות באוסטרליה הרחוקה, איש לא צפה את סופה הטראגי של שליחות זו.

במסגרת מערך האמבולנסים של עזרה למרפא נערכו נהגי האמבולנס לתת עזרה וסיוע לתושבי הדרום במהלך כל השנה ובמיוחד בימים אלו שתושבי הדרום עוברים ימים לא פשוטים במבצע "עמוד ענן". 

במפת הדרכים המובילה את החולים בתקופת התמודדותם במחלתם, ישנה יותר מצומת אחת ואני כנראה ניצב בצומת האחרת, בצומת שהקהילה הרפואית בישראל חולפת על פניה, לעיתים מבלי להתוודע לקיומה.

30 שנות פעילות
בתאריך 2008.04.10

"אירוע חגיגי לציון 30 שנות פעילות של הרב אלימלך פירר ואגודת עזרה למרפא"

אות יקיר ירושלים
בתאריך 2008.04.10

במוצ"ש 12/04/08 הרב פירר קיבל אות המתנדב מעיריית ירושלים במרכז בניני האומה.