ילדים של חיים

חג החנוכה בפתח ואגודת עזרה למרפא מפיקה עבורכם את הארועים הגדולים ברחבי הארץ.

כמידי שנה מקיים חיל האוויר מסדר כנפיים שבו מוזמנים הטייסים ומשפחותיהם ומפקדי צה"ל. 

הקיץ קרב ובא ובעזרה למרפא מקררים לכם את הימים החמים.

קיץ של חיוכים 2013
בתאריך 2013.05.02

"קיץ של חיוכים" זו הכותרת שתלווה אותנו במהלך הקיץ הקרוב, אגודת עזרה למרפא בהכנות אחרונות לאירועי הקיץ, שבו אי"ה נעשה הכל לעלות חיוך על פניהם של הילדים החולים ומשפחותיהם. 

נוטעים שמחה
בתאריך 2013.04.29

במחלקת הילדים האונקולוגית בתל השומר, ילדה מדהימה בשם נטע אריכא, נטע חלתה בסרטן והיא רק בת 12 ילדה מוכשרת מאוד. החלה בטיפולים להבראתה ואנחנו משתדלים להנעים את זמנה. החלטנו לערוך קמפיין בשם "טישרט סמייל" תחרות החולצה המחייכת.כל מכריה כולל המתנדבות מעזרה למרפא רכשו חולצות והדפיסו עליהם רעיונות שגורמים לנטע ולאנשים נוספים לחייך... 3 שבועות נערכה התחרות כשבדף הפייסבוק של נטע ניתן לצפות בכל החולצות. החולצה שקיבלה את מירב הלייקים מזכה את יוצר החולצה בלצאת עם נטע לארוחה חגיגית במסעדה יוקרתית בחסות עזרה למרפא. ובל"ג בעומר הסתיימה התחרות, והזוכה המאושרת היא שי זורע ילדה נוספת המטופלת באותה מחלקה עם נטע שיחד עם מתנדבות עזרה למרפא השקיעו בחולצה מחוייכת מאוד! שכתוב עליה: "היית עם נטע, בטוח נהנטע".בהחלט שמחה כפולה!!!

כמידי שנה מתארגנים אנשי עזרה למרפא לגמר התוכנית "דה וויס", יחד עם הפקת התוכנית אנו מפנקים את הילדים החולים בחוויה מיוחדת המעלה חיוך על פניהם של הילדים.

ילדי עזרה למרפא מוזמנים לבקר בעיר הקרח - ירושלים, אי"ה ביום שלישי כ"ב ניסן 2/4/2013 בשעה 16:00. 

נופש חלומי באילת 2013
בתאריך 2013.02.11

במסגרת פרוייקט "ילדים של החיים" של אגודת עזרה למרפא בראשות הרב אלימלך פירר, יצאו עשרות ילדים חולי סרטן לנופש חלומי באילת, הילדים הגיעו מכל בתי החולים בארץ לשבוע של נופש ומרגוע מהטיפולים הקשים. 

הארוע המדליק של חנוכה
בתאריך 2012.12.18

באירוע מדליק במיוחד סיימה אגודת עזרה למרפא את אירועי חנוכה תשע"ג עבור ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. 

המחלקה האונקולוגית ילדים בבית החולים מאייר - רמב"ם לבשה חג, כמיטב המוסורת ערכה אגודת עזרה למרפא מסיבת חנוכה לילדי המחלקה, עשרות ילדים התאספו במשחקייה של המחלקה שקושטה לכבוד הארוע וטעמו ממאכלי החג. אנשי האגודה דאגו להביא לילדים אנשי בידור וליצנים כשעל המוזיקה מופקד מיודענו טל קליינר שהרקיד את הילדים בשירי חנוכה. התרגשות אחזה בקרב הילדים כשנכנסו שחקני קבוצת הכדורגל מכבי חיפה שהגיעו בהרכב מלא לשמח את ילדי המחלקה. שרו משירי החג, הצטלמו עם הילדים והעניקו מוצרי עידוד של הקבוצה. יחד עם צוות עזרה למרפא הסתובבו השחקנים במחלקה ונכנסו לחדריהם של הילדים המרותקים למטותיהם בחדרי הבידוד ופינקו אותם במתנות חנוכה מתנת עזרה למרפא. מנהלת המחלקה פרופ' מרים בן הרוש הודתה לצוות עזרה למרפא ובראשם יו"ר האגודה הרב אלימלך פירר על העזרה והסיוע במהלך כל השנה למען ילדי המחלקה.

עדן, עוד מעט בת 16 וכבר הספיקה לעבור לא מעט בשנה האחרונה. 

החורף קרב ובא אבל בעזרה למרפא ממשיכים את הקיץ.