עזרה למרפא איתכם
בזמני חירום כמו בשיגרה

אגודת עזרה למרפא בראשות הרב אלימלך פירר שולחת ציוד רפואי ותרופות בפיקודו של החובש הבכיר חיים פינקלשטיין, ואף שלחה במוצאי חג שמחת תורה אמבולנסים לעזור לצה"ל בפינוי הנפגעים לבתי החולים בפיקוד החובש הבכיר יוסי דנינו. ומייסעים ללוחמים גם בשעות המאוחרות של הלילה.

שירות האמבולנסים בזמן הלחימה בדרום:

 

צפו בגלריה

יש חדשות ויש חמל ירוק

שגרת ההתנהלות שלנו בתקופת המלחמה פתחנו חמ״ל ירוק 
בו אנו  דואגים וחושבים מחוץ לקופסא מה ניתן לעזור לילדים החולים ומשפחותיהם מהדרום ובכלל.
כשאין כ״כ אפשרות לצאת 
אז זה או בית חולים או בית
וממש משעמם לילדים….
בימים אלה אנו עוסקים בשני מיזמים עבור הילדים ברחבי הארץ.
1.לעזור כמה שיותר לילדים תושבי הדרום וכאלה שעברו למרכז בתקופה זו, תיגבור בביקורי בית של המתנדבים המורעלים הירוקים של עזרה למרפא אם זה בשמירה על הילד החולה ואחים שלו בזמן שההורים יוצאים להלוויות ל״ע ובמקרה שהאבא במילואים וסתם להעביר זמן איכות.
2.הילדים החולים שהם ״הלוחמים״ בסרטן והמתנדבים,כותבים/מציירים שלטי עידוד ״ללוחמים״ בחזית, בסיום נעשה קולאז׳ עם כל התמונות ונשלח לחיילים.
 
         עזרה למרפא – ביחד ננצח💚💚💚

יחידה חדשה וייעודית לשיקום ילדים בקהילה.

גאים לספר שלראשונה בארץ, באגודת עזרה למרפא של הרב פירר בבני ברק, יחידה חדשה וייעודית לשיקום ילדים בקהילה. היחידה נמצאת בתוך הקהילה, לא צמודה למחלקת אשפוז בבי"ח ואינה חלק משיקום מבוגרים. צוות מקצועי עם ניסיון רב שנים בשיקום ילדים במרכזי השיקום הגדולים. מוזמנים לפנות אלינו ליצירת קשר.
בית גיל תמונות גלריה

יעל פינקלשטיין, כלה יפיפייה עם לב יפה יותר.

מוכנים להתרגש? 🤗 הכירו את יעל פינקלשטיין, כלה יפיפייה עם לב יפה יותר. יעל שמתנדבת כבר 7 שנים ביחידת "ילדים של החיים" בעזרה למרפא, הגיעה עם שמלת כלה כמה שעות לפני החתונה למחלקות האונקולוגיות ושיקום חיילים, כדי להפתיע את המטופלים במתנות. סיפורנו לא מסתיים כאן, כי יעל גם הופתעה בעצמה! יעלי, ילדה חולת סרטן שיעל במסגרת ההתנדבות שלה אצלנו משמשת לה כאחות גדולה כבר 4 שנים, מקדימה את חזרתה לארץ מטיפולים בחו"ל כדי להפתיע אותה באולם החתונה. את יעלי שמרותקת לכיסא גלגלים אספנו מביה"ח והסענו לאולם עם אמבולנס מיוחד עם מעלון. זהו יום מושלם של כלה שבאה לרגש חולים ביום חתונתה, ומתרגשת מהגעה של החניכה שלה. בתמונות יעל ויעלי בהתרגשות של פעם בחיים!
יעל הכלה

ממשיכים להעניק שיקום לתושבי שדרות והסביבה.

הרב פירר וצוות האגודה, בדיון עם ראש עיריית שדרות מר אלון דוידי, על מתווה להחזרת מרכז השיקום של האגודה בעיר שדרות לפעילות. המרכז נותן מענה הוליסטי פיזי ורגשי, לתושבי שדרות והסביבה להחלמה וחזרה לשגרה בריאה. האגודה מודה לראש העיר על שיתוף הפעולה וידידות רבת השנים, ועל פועלו למען בריאותם של תושבי העיר.

הטסה רפואית

השבוע ביום שלישי העברנו ילד בן 12 חולה אונקולוגי לטיסה למיאמי לטיפול מציל חיים , כאשר האגודה דואגת לכל הביוקרטיה הנדרשת לצורך הטיסה כולל העברה באמצעות אמבולנס של האגודה לשדה התעופה.
הטסה רפואית

יוצאים לטיול על החוף

ובבית החולים רמב״ם בחיפה מגיעה הירוקה נועה אמסלם לבקר את יוגב החתיך וגם יוצאת איתו לנשום באוויר על החוף הצמוד לבית החולים
הירוקה נועה אמסלם לבקר את יוגב החתיך

משמחות ומעודדות בתל השומר

והירוקות עדי איצקוביץ רבקה גדג׳ ועדי עמאר באות לשמח ולעודד את ילדי המחלקה בתל השומר
מעודדות בתל השומר

כל תרומה יכולה להוסיף חיים!

1

לתרומה בישראל

2

לתרומות מחו"ל במטבעות:
$, €

3

לוגו ביט

לתרומה באמצעות BIT

קבלה המוכרת לצורך מס תשלח באמצעות דואר אלקטרוני
מייד לאחר השלמת התשלום