שירותי אמבולנסים

עזרה למרפא

שירותי אמבולנסים

אגודת עזרה למרפא מעניקה
שירותי אמבולנסים להסעת חולים,
נכים ומוגבלים, שאינם יכולים להתנייד
לטיפולים באמצעות רכב רגיל.

מה צריך להציג כדי לקבל את השירות?

1

פרטים מלאים של החולה
(שם, מספר תעודת זהות, טלפון וכתובות המוצא והיעד).

2

לכל חולה חייב להיות מלווה, ויש למסור את שמו ואת מספר הטלפון שלו. בנוסף חשוב לדאוג לסיוע פיזי לצורך העברת החולה לאמבולנס.

3

לצורך הסעה מבית החולים לאחר אישפוז או בדיקות, יש לפנות לאגודה רק לאחר קבלת מכתב שחרור חתום מבית החולים.

4

ציוד ניידות – על החולה להגיע עם ציוד ניידות הדרוש לו, דוגמת כיסא גלגלים, הליכון ועוד.

למי השירות מתאים:

עשרות אלפי חולים נעזרים מדי שנה בשירות האמבולנסים של אגודת עזרה למרפא. אנא הזמינו את השירות במקרים נחוצים בלבד. שירותי האמבולנסים ניתנים בכל רחבי הארץ במקרים הבאים.

  • העברות חולים לטיפולים רפואיים שונים הכוללים בין היתר: טיפולי כימותרפיה, הקרנות, פיזיותרפיה ועוד ולביקורים במכונים ובמרפאות הרופאים. נציין כי העברת החולים מתבצעת לצורך טיפולים בשיטות הרפואה הקונבנציונליות. על פי רוב, נסיעות אלו מתוכננות ומתבצעות בהתאם להזמנה מראש במוקד הזמנות האמבולנסים של האגודה.
     

  • העברות חולים קשים ומונשמים בישראל ממרכז אחד לשני, לצורך הטסתם לטיפולים רפואיים בחו"ל וכשחולים חוזרים לישראל במצב רפואי קשה, המצריך העברה באמבולנס. בכלל זה ניתן שירות העברת פגים באינקובטור והעברת קשישים. במקרים אלו האמבולנס מזווד בכל ציוד הטיפול הנמרץ הנדרש והצוות המלווה כולל אנשי מקצוע מתחום הרפואה. נסיעות אלו לא תמיד מתוכננות מראש, דבר המחייב היערכות מיידית ותגובה בזמן אמת.
     

  • הסעות לאירועים משפחתיים, במצבים שבהם המגבלה הגופנית של החולה מונעת ממנו את ההשתתפות בהם. ניתנת גם האפשרות לקבל הסעה לטיולים קצרים, וזאת מתוך מטרה לעודד  ולאוורר את החולה ולאפשר לו להחליף את האווירה. השירות ניתן על בסיס מקום פנוי.

אמבולנס עזרא למרפא
לתיאום הזמנה באמבולנס

באזור המרכז והדרום משרדי האגודה
בין השעות: 09:30 – 14:30
03-5777000 שלוחה 5

ביתר השעות ולשאר חלקי מוקד טלפוני הארצי: 1599-51-51-61

שירות עם נשמה

 

צי האמבולנסים של האגודה מופעל על ידי נהגים, שהינם חובשים מיומנים, שתורמים למשימה מתמצית לבם, ועושים כל מה שניתן על מנת להקל על החולה ועל משפחתו. הנהגים שלנו לא רק מעבירים את החולים, אלא גם דואגים לדבר איתם, לעודדם ולתמוך בהם בכל דרך ובכל הכלים שעומדים לרשותם. לעיתים קרובות, הנהג מסיע את החולה באופן קבוע

שירות האמבולנסים בזמן הלחימה בדרום

אגודת עזרה למרפא בראשות הרב אלימלך פירר שולחת ציוד רפואי ותרופות בפיקודו של החובש הבכיר חיים פינקלשטיין, ואף שלחה במוצאי חג שמחת תורה אמבולנסים לעזור לצה"ל בפינוי הנפגעים לבתי החולים בפיקוד החובש הבכיר יוסי דנינו. ומייסעים ללוחמים גם בשעות המאוחרות של הלילה.

צפו בגלריה

מס׳ נסיעות בממוצע לאמבולנס 1800 נסיעות שנתיות
0
חולים השתמשו באמבולנסים
0
מס' קילומטרים באמבולנס לשנה
0
עלות רכישת אמבולנס. ברשותנו 25 אמבולנסים ו2 נכוניות
0
עלות תחזוקה שנתית של אמבולנס
0

שירות זה ניתן בסיוע ידידי ותורמי עזרה למרפא בארץ ובעולם.